تامین کننده نئوپان بوشهر

لازم به ذکر است بدانید که نئوپان بوشهر یکی از بزرگترین تولید کننده نئوپان درجه یک در کشور های منطقه می باشد و از این رو به علت داشتن کیفیت بالای نئوپان ایران، توجه متقاضیان بسیار زیادی را به خود جلب کرده است.

گفتنی است بدانید که از ویژگی های نئوپان می توان به ضد آب بودن، استحکام بسیار بالا و … اشاره کرد و می توان از آن برای ساخت کمد دیواری، کابینت آشپزخانه، میز چوبی و … استفاده کرد.تامین کننده نئوپان بوشهر

مقاومت نئوپان در برابر رطوبت

مقاومت نئوپان در برابر رطوبت لازم به ذکر است بدانید که تولید نئوپان در کارخانه به این صورت می باشد که ابتدا چوب های اضافی مانند خاک اره را با چسب های مخصوص مخلوط کرده و تحت گرما قرار می دهند و در آخر تحت فشار پرس قرارمی دهند،
البته باید در نظر داشته باشیم که پرس ها نیز می توانند روی مشخصات فنی نئوپان تاثیر فراوانی بگذارند برای نمونه پرس صفحه ای نئوپان را تخت و به شکل صفحه پرس می کند، پرس قالبی که نئوپان را به شکل های مختلف و مورد نظر در می آورد.

و در آخر پرس غلتکی که دو غلتک بزرگ که می چرخند نئوپان از میان آنها عبور کرده و پرس می شود و این نوع پرس استحکام نئوپان را نسبت به پرس های دیگر افزایش می دهد.

شایان به ذکر است که مقاومت نئوپان باید دربرابر رطوبت بالا باشد چون اگر مقاوم در برابر رطوبت نباشد خیلی زود حشرات به آنجا نفوذ میکنند پس باید به میزان ضد آب بودن این چوب توجه کرد.

عرضه مستقیم نئوپان بوشهر

عرضه مستقیم نئوپان بوشهر لازم به ذکر است بدانید که تولید کنندگان نئوپان تمامی سعی و تلاش خود را برای بالا بردن کیفیت محصول خود و همچنین پایین آوردن قیمت انجام می دهند و اگر چه عرضه مستقیم نئوپان کار سختی می باشد اما توزیع کنندگان این چوب در بوشهر به خاطر مردم این کار را انجام می دهد و به همین علت توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده اند.

شایان به ذکر است بدانید که امروزه نئوپان دارای عرضه نئوپان درجه یک و نمایندگی های زیادی می باشد و مردم می توانند از سر تا سر ایران نئوپان مورد نظر خود را خریداری کنند چون می دانند که با پرداخت هزینه کمتر می توانند محصولی با کیفیت بالا دریافت کنند.

لازم است بدانید که امروزه با رسیدن نئوپان به تولید انبوه ایران علاوه بر صادر کردن این چوب به کشور های منطقه توانسته است بازار بسیار خوبی را برای خود به ارمغان بیاورد.

گفتنی است امروزه با زیاد شدن نمونه های تقلبی نئوپان موجب شده افراد زیادی گمراه شوند و به موجب این امر برای خرید نئوپان درجه یک علاوه بر اینکه باید از نمایندگی ها نئوپان را خریداری کرد باید خودمان نیز درباره نئوپان اطلاعات کافی داشته باشیم تا خریدی موفقی نیز داشته باشیم.