تصویر قهوه گانودرما در تابلوی نقاشی 100 ساله کشف شد

قهوه گانودرما بیش از 2000 سال است که وجود دارد. قهوه قارچ نیز شناخته می شود، خواص درمانی متعددی را نشان می دهد و به همه چیز از خواب بهتر و انرژی بیشتر تا حمایت از کبد کمک می کند.

قهوه گانودرما در مقایسه با قهوه معمولی، کافئین کمتری دارد و مواد مغذی بیشتری دارد. فواید سلامتی آن به دلیل قارچ گانودرما لوسیدوم یا قارچ ریشی قرمز است که یکی از مواد اصلی آن است.

این نوشیدنی سالم با عصاره قارچ قرمز و دانه های قهوه بوداده ساخته شده است. گانودرما لوسیدوم، ماده اصلی آن، معمولاً در چین باستان به عنوان “قارچ جاودانگی” نامیده می شد.

در براکت ها روی درختان رشد می کند و قلیایی ترین غذای روی زمین محسوب می شود. هزاران سال پیش، افراد ثروتمند معتقد بودند که قارچ قرمز کلید جاودانگی است.

قهوه گانودرما

فواید سلامتی گانودرما لوسیدوم توسط علم تایید شده است. این دارو ممکن است عملکرد سیستم ایمنی را بهبود بخشد، خستگی مزمن را از بین ببرد و در برابر سرطان محافظت کند.

اکثر مردم از آن به عنوان یک مقوی و محرک طبیعی استفاده می کنند. مطالعات نشان می دهد که ممکن است اضطراب و افسردگی را نیز کاهش دهد.

علاوه بر عصاره قارچ قرمز، این نوشیدنی حاوی قهوه فوری و سایر مواد طبیعی مانند استویا، بادیان یا نعناع است. دستور غذا از تولید کننده ای به سازنده دیگر متفاوت است. اساساً، تمام فواید قهوه به علاوه خواص درمانی قارچ را فراهم می کند.

گانودرما به دلیل محتوای کم کافئین آن بعید است که باعث بی خوابی شود. در واقع، نشان داده شده است که خواب را بهبود می بخشد و اضطراب را از بین می برد.

علاوه بر این، نسبت به قهوه معمولی اسیدی کمتری دارد و برای کسانی که مشکلات گوارشی مانند زخم معده یا IBS دارند، ایده آل است. این نوشیدنی تقریباً نیمی از کافئین یک فنجان جو معمولی را دارد.