عرضه کننده نئوپان پویا

نئوپان نوعی ورق چوبی با استحکام و با مقاومت قابل قبول می ‌باشد که برای تولیدات مختلف در صنایع چوبی مورد استفاده قرار می‌ گیرد، این محصول دارای برند های مختلفی می باشد که یکی از معروف ‌ترین برندهای آن، نئوپان پویا است که بسیار معروف و شناخته شده می‌ باشد از اینرو عرضه ‌کننده نئوپان پویا این محصول را با بهترین کیفیت و در تنوع رنگی بالا با قیمت مناسب در متراژهای گوناگون و مورد نیاز مشتری عرضه می ‌کند. 

عرضه کننده نئوپان پویا

رنگ بندی مختلف نئوپان پویا

رنگ بندی مختلف نئوپان پویا اگر برای خرید محصولات چوبی به فروشگاه ‌های عرضه‌ کننده این کالاها مراجعه کرده باشید، قطعاً از فروشنده نام جنس ‌های چوب یا ام دی اف و یا نئوپان را بسیار شنیده ‌اید و شاید نمونه‌ های چوب و MDF برای شما شناخته شده ولی نمونه نئوپان برای شما علامت سوال باشد. 

نئوپان نوعی ورق چوبی محسوب می ‌شود که به ‌صورت فشرده و با تراکم 160 تا 450 کیلوگرم در هر مترمربع ساخته شده است و نسبت به ورق های چوبی و MDF از مقاومت و استحکام پایین‌ تری برخوردار است، اما به نوبه خود دارای مقاومت خوبی می ‌باشد و برای دکوراسیون منزل و تولیدات مختلف چوبی از قبیل تخت، کمدی، دراور و موارد مختلف دیگر استفاده می‌ شود. 

این نمونه چوب که از خرده‌ ها و تراشه‌ های چوب تولید شده است، دارای رنگ ‌بندی متنوعی بوده که با دارا بودن تنوع رنگی بالا توانسته برای تولیدات و محصولات مختلف مورد استفاده قرار گیرد. 

از انواع رنگ بندی نئوپان پویا می توان به رنگ ‌های سفید، آبنوس، افرا، راش، فندق، گردو، نارون و رنگ های بسیار دیگری اشاره کرده که متناسب با سلیقه مشتری تولید می ‌گردد و هر کدام در زمینه رنگ‌ های تیره و روشن عرضه می ‌گردند. 

تنوع در رنگ ‌بندی نئوپان پویا باعث شده تا از این نمونه چوب استفاده ‌های متعددی گردد و بسیاری از تولید کنندگان صنایع چوبی با کمک این نمونه، بتوانند محصولاتی بسیار شیک، زیبا و باکیفیت تولید کرده و روانه بازار فروش نمایند. 

مرکز خرید نئوپان پویا

مرکز خرید نئوپان پویا نئوپان پویا یکی از برندهای معروف در بازار می‌ باشد که تولیدات آن به بیش چند دهه می‌گذرد و از نمونه‌ چوب های مرغوب و باکیفیت محسوب می‌ شود که برای بسیاری از افراد، این نام آشنا می باشد. 

مرکز خرید نئوپان پویا با ایجاد این سایت اینترنتی پل ارتباطی قوی بین خود و مصرف کنندگان این نمونه چوب ایجاد کرده است و از این طریق توانسته به فروش و خرید محصولات خود کمک نماید و با ایجاد این سایت در ارائه خدمات ویژه‌ به مشتریان خود گام مهمی برداشته است.