فروش مستقیم نئوپان پارس

نئوپان نام تجاری یک فرآورده ی صنعتی است که از تراشه های چوبی ساخته می شود. خرده چوب هایی که از کارخانه های اره کشی و یا خاک اره به دست می آیند به همراه رزین یا چسب های مخصوص دیگر ساخته می‌شوند و به صورت فشرده یک فرآورده صنعتی به وجود می آید. نئوپان پارس یکی از معروف ترین نئوپان های موجود در بازار می باشد که کاربردهای مختلف در زمینه‌های بسیار دارد

فروش مستقیم نئوپان پارس

آنچه باید درمورد نئوپان بدانیم

آنچه باید درمورد نئوپان بدانیم نئوپان یک فراورده صنعتی می باشد که از تراشه های اره کشی چوب، چسب های مخصوص به دست می آید. این فرآورده چوبی از بازیافت کارخانه‌ های اره کشی به دست می‌آید و به‌ خوبی رطوبت گیری می‌شود و بعد از چسب زدن و پرس حرارتی، سرد می‌شوند و بعد از سمباده کشیدن کاملاً قابل استفاده هستند. در ابتدا از این ورقه های چوبی فقط برای افرادی که توان مالی بالایی داشتند استفاده می‌شد،اما با پیشرفت تکنولوژی توانسته اند با کمترین هزینه، این فرآورده را تولید کنند.
به گونه‌ای که بسیاری از هزینه‌ های اضافی را کاهش دهد و همه گان بتوانند از آن استفاده کنند. نئوپان ها استفاده های بسیاری در زمینه های مختلف دارند: 1، مبلمان طراحی ، 2: کمد های دیواری، 3: کنسول ها، 4: طراحی آشپزخانه و …….
نئوپان مانند ام دی اف یک محصول دومیه چوب می باشد، این گونه که از قطعات و خرده های چوب و چسب تولید می‌شوند و برای آن که مقاومت آن را افزایش دهند آن ها روکش می کنند تا در برابر رطوبت بهتر عمل کنند. هنگام تولید نئوپان اگر از دما مناسب استفاده شود می توانند یک محصول با کیفیت به مردم عرضه نمایند، به طوری که هیچ فرقی بین ام دی اف و نئوپان نباشد.
نئوپان ها به روش های مختلفی تولید می شوند، که آن ها را با هم مرور می کنیم: 1: نئون پرس صفحه ای، 2: نئوپان با پرس قالبی، 3: نئوپان با پرس غلتکی، 4: نئوپان با بافت سیمانی که هر کدام از آن ها روش های مختلفی را در تولید سپری می‌کند.
آن ها همچنین با روکش های مختلف نظیر: 1: نئوپان بدون روکش، 2: نئوپان با روکش ممبران، 3: روکش هایگلاس، 4: روکش چوب طبیعی، 5: روکش لمینت، 6: روکش ملامینه و روکش لترون وجود دارد.

عرضه مستقیم نئوپان پارس

عرضه مستقیم نئوپان پارس برای تهیه نئوپان های با کیفیت می توانید به دفاتر فروش مستقیمی که از طریق کارخانه های تولید هدایت می شوند مراجعه فرمایید و یک محصول با کیفیت، متناسب با نیاز خود را تهیه فرمایید. نئوپان تبریز یکی از معروف ترین نئوپان های موجود در بازار می باشد که ممکن است با نام تجاری نئوپان آرتا با آن مواجه شده باشید. برای خرید این محصول می توانید از مشاوران حاضر در این مراکز اطلاعات لازم را بگیرید و یک خرید مطمئن را رقم بزنید.