کارخانه تولید نئوپان سازی گنبد

کارخانه تولید نئوپان سازی گنبد از بزرگترین مراکزی تولیدی این محصول در خاورمیانه به شمار می رود. محصولات این واحد تولیدی در گروه کلی دسته بندی می شود که علاوه بر مصارف داخلی، حجم قابل توجه ای از آن به کشورهای خارجی نیز صادر می شود. با توجه به گستردگی فعالیت واحد تولیدی نئوپان گنبد، در این مقاله به بررسی همه جانبه تولیدات و چگونگی خرید عمده آن به صورت مستقیم از نمایندگان فروش می پردازیم.

کارخانه تولید نئوپان سازی گنبد

لیست کارخانه های نئوپان سازی ایران

لیست کارخانه های نئوپان سازی ایران در یک تعریف کلی، نئوپان به فرآورده ای می گویند که از تراشه های چوب و افزودنی های مجاز مانند چسب های صنعتی تولید می شود. خاک اره، رزین صنعتی، خرده های چوب نیز برخی دیگر از ترکیبات تولیدی این محصول به شمار می روند. درجه مقاومت نئوپان تولیدی در برابر ضربه مهمترین فاکتور در تضمین کیفیت آن می باشد که باید از سوی خریداران همواره مدنظر قرار گیرد.
یکی از بزرگترین قطب های تولید این محصول در کشور، کارخانه نئوپان سازی گنبد واقعه در استان گلستان است. این واحد صنعتی از سال 1357 فعالیت خود را آغاز نمود و امروزه توانسته با تولید انواع نئوپان به بزرگترین صادر کننده این محصول تبدیل شود. به طور کلی خطو تولید نئوپان گنبد شامل دو محصول کلی می شود که عبارتند از:

  • نئوپان خام: با توجه به مصارف بازار انواع نئوپان خام در سایزهای 3.66*1.83 و 2.44*1.83 تولید می شود. ظرفیت تولید این نوع نئوپان حدود 80000 میلی متر مربع است.
  • نئوپان ملامینه: این کارخانه توانسته با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک و تکنولوژی روز مورد تایید اروپا انواع نئوپان ملامینه با تنوعی بیش از 30 رنگ تولید و راهی بازار مصرف کند. ظرفیت اسمی تولید نئوپان ملامینه کارخانه گنبد حدود 70000 هزار میلی متر مربع است.

فروشنده عمده نئوپان ملامینه گنبد

فروشنده عمده نئوپان ملامینه گنبد کارخانه نئوپان سازی گنبد انواع محصولات تولیدی خود را با شیوه های مختلف به بازار عرضه می کند که موجب ثبات قیمت ها و امکان فروش آنها در سراسر کشور شده است. بهره گیری از نمایندگان فروش مستقیم، شرکت های پخش مویرگی و همچنین ارسال سفارشات عمده از کارخانه برای مشتریان برخی از این خدمات به شمار می آیند. فروشنده نئوپان گنبد و نمایندگی های فعال در مراکز استان ها باید بتوانند به صورت مداوم از تغییرات قیمت و تنوع تولید این محصولات آگاه شوند. عرضه بهترین نئوپان ملامینه و خام گنبد با قیمت کارخانه تولیدی از چالش های پیش روی فعالین بازار به شمار می آیند.
فروشندگان و نمایندگان پخش عمده این مرکز برای رفع این چالش ها و فراهم کردن شرایط خرید مستقیم انواع نئوپان مصرفی در داخل و صادراتی آماده همکاری با کلیه خریداران در سراسر کشور هستند.